Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 20W, Neutral - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
search
Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 20W, Neutral - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 20W, Neutral - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 20W, Neutral - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 20W, Neutral - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 20W, Neutral - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Neutral color Neutral color
Index:
L100-E27-2040-01x03
Strumień świetlny:
2100 lm
Technical specifications:
Height: 138 mm
Width: 60 mm
Bulb type: A70
Thread type: E27
Power: 20 W
Equivalent power: 100 W
Luminous flux: 2100 lm
Light color: Neutral
Color temperature: 4000K
Color rendering index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Lampshade color: Milky
Lampshade material: Plastic
Number of pieces in package: 3
Energy class: F
Energy consumption: 20 kWh/1000 h
Degree of protection: IP20
LED Technology
Neutral color
Width
60 mm
Height
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Safety information
19.05%