Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 18W, Cool - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
search
Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 18W, Cool - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 18W, Cool - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 18W, Cool - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 18W, Cool - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A70, 18W, Cool - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Cool light Cool light
Index:
L100-E27-1865-01x03
Strumień świetlny:
1890 lm
Technical specifications:
Height: 138 mm
Width: 60 mm
Type of bulb: A70
Thread type: E27
Power: 18 W
Equivalent power: 100 W
Luminous flux: 1890 lm
Light color: Cool
Color temperature: 6500K
Color rendering index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Lampshade color: Milky
Lampshade material: Plastic
Number of pieces in package: 3
Energy class: F
Energy consumption: 18 kWh/1000 h
Protection rating: IP20
Certificates: CE, RoHS
LED Technology
Cool light
Width
60 mm
Height
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Safety information
19.26%