Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 18W, Warm - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
search
Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 18W, Warm - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 18W, Warm - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 18W, Warm - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 18W, Warm - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 18W, Warm - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Warm color Warm color
Index:
L100-E27-1830-01x06
Strumień świetlny:
1890 lm
Technical specifications:
Height: 138 mm
Width: 60 mm
Type of bulb: A70
Socket type: E27
Power: 18 W
Equivalent power: 100 W
Luminous flux: 1890 lm
Light color: Warm
Color temperature: 3000K
Color rendering index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Shade color: Milky
Shade material: Plastic
Number of pieces in package: 6
Energy class: F
Energy consumption: 18 kWh/1000 h
LED Technology
Warm color
Width
60 mm
Height
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383453
Ilość sztuk
6
Safety information
19.93%