Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
search
Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Warm color Warm color
Index:
L100-E27-2030-01x06
Strumień świetlny:
2100 lm
Technical specifications:
Height: 138 mm
Width: 60 mm
Bulb type: A70
Socket type: E27
Power: 20 W
Equivalent power: 100 W
Luminous flux: 2100 lm
Light color: Warm
Color temperature: 3000K
Color rendering index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Shade color: Milky
Shade material: Plastic
Number of pieces in packaging: 6
Energy class: F
Energy consumption: 20 kWh/1000 h
Protection rating: IP20
LED Technology
Warm color
Width
60 mm
Height
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Ilość sztuk
6
Safety information
19.53%