Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
search
Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Cool light Cool light
Index:
L100-E27-1565-01x03
Strumień świetlny:
1575 lm
Technical data:
Height: 124 mm
Width: 60 mm
Bulb type: A60
Socket type: E27
Power: 15 W
Equivalent power: 100 W
Luminous flux: 1575 lm
Light color: Cool
Color temperature: 6500K
Color rendering index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Shade color: Milky
Shade material: Plastic
Number of pieces in package: 3
Energy class: F
Energy consumption: 15 kWh/1000 h
LED Technology
Cool light
Width
60 mm
Height
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
4
Safety information
19.47%