Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
search
Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Cool - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Cool light Cool light
Index:
L100-E27-1565-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Technical Data:
Height: 124 mm
Width: 60 mm
Bulb Type: A60
Socket Type: E27
Power: 15 W
Equivalent Power: 100 W
Luminous Flux: 1575 lm
Light Color: Cool
Color Temperature: 6500K
Color Rendering Index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Lampshade Color: Milky
Lampshade Material: Plastic
Package Quantity: 6
Beam Angle: 220º
Voltage: 220-240V
Energy Class: F
Energy Consumption: 15 kWh/1000 h
Protection Rating: IP20
Certificates: CE, RoHS
Innovative solutions used in this product
Energy Efficiency
LED Technology
Cool light
Safe for Health
Ra ≥ 80
Long Life
Immediate start
Eye-friendly
Beam angle 220°
Shock and Vibration Resistance
No delicate elements, such as a filament — they are more mechanically durable
CE Certificate
RoHS Certificate
Protect the Environment
3 years warranty
Series
Width
60 mm
Height
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Light Color
Temperatura barwowa
Dimmable
No
Lampshade Color
Milky
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
Eprel Information Card
Safety information
19.91%