Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Neutral - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
search
Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Neutral - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Neutral - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Neutral - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Neutral - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Bulb E27, A60, 15W, Neutral - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
Energy Efficiency Energy Efficiency
LED Technology LED Technology
Neutral color Neutral color
Index:
L100-E27-1540-01x06
Strumień świetlny:
1575 lm
Technical data:
Height: 124 mm
Width: 60 mm
Type of bulb: A60
Type of socket: E27
Power: 15 W
Equivalent power: 100 W
Luminous flux: 1575 lm
Light color: Neutral
Color temperature: 4000K
Color rendering index CRI: Ra ≥ 80
Dimmable: No
Shade color: Milky
Shade material: Plastic
Number of pieces in package: 6
Energy class: F
Energy consumption: 15 kWh/1000 h
LED Technology
Neutral color
Width
60 mm
Height
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
6
Safety information
19.91%